Izaugsmei

Jūties apmaldījies un nezini, ko vēlies savā dzīvē? It kā viss ir, bet tomēr kaut kas pietrūkst? Nav motivācijas vai netici saviem spēkiem, ka patiešām iespējams aizsniegt tos skaistos, tālos sapņus? 

Veiksmīgi cilvēki meklē iespējas savai personīgajai un profesionālajai izaugsmei, lai iegūtu kāroto un sasniegtu vairāk. Atklāj, kā visus puzles gabaliņus salikt savā dzīvē vienā lielā, skaistā bildē, lai iegūtu iekšēju mieru un gandarījumu - ka viss ir tieši tā, kā Tu vēlies! 

Koučings jeb izaugsmes treniņi

Iegūsti skaidrību par to, ko patiesībā vēlies. Atrodi savu īsto aicinājumu, motivāciju darīt un pārliecību, ka esi uz pareizā ceļa, lai realizētu savus mērķus un gūtu prieku!

Individuālās 
konsultācijas

Atklāj, kā salikt struktūrā un sev saprotamā rāmī mērķus, atskaites punktus un ikdienas darbus, lai iegūtu skaidras prioritātes un produktīvi un ar prieku sasniegtu iecerēto!

Mana ceļa karte -grupas koučings

Gūsti skaidrību par saviem sapņiem un mērķiem, izzini sevi, savus iekšējos resursus, pilnveidojies, gūsti iedvesmu un izveido savu ceļa karti piepildītākai un laimīgākai dzīvei

Online kursi izaugsmei

Pilnveidojies sev ērtā laikā un vietā. Pieejamie kursi:


Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .