Izaugsmei

Jūties apmaldījies un nezini, ko vēlies savā dzīvē? It kā viss ir, bet tomēr kaut kas pietrūkst? Nav motivācijas vai netici saviem spēkiem, ka patiešām iespējams aizsniegt tos skaistos, tālos sapņus? 

Veiksmīgi cilvēki meklē iespējas savai personīgajai un profesionālajai izaugsmei, lai iegūtu kāroto un sasniegtu vairāk. Atklāj, kā visus puzles gabaliņus salikt savā dzīvē vienā lielā, skaistā bildē, lai iegūtu iekšēju mieru un gandarījumu - ka viss ir tieši tā, kā Tu vēlies! 

Koučings jeb izaugsmes treniņi

Iegūsti skaidrību par to, ko patiesībā vēlies. Atrodi savu īsto aicinājumu, motivāciju darīt un pārliecību, ka esi uz pareizā ceļa, lai realizētu savus mērķus un gūtu prieku!

Individuālās 
konsultācijas

Atklāj, kā salikt struktūrā un sev saprotamā rāmī mērķus, atskaites punktus un ikdienas darbus, lai sekotu līdzi un produktīvi sasniegtu iecerēto!

Grupu nodarbības
izaugsmei

Seko līdzi aktuālajai informācijai un pievienojies iedvesmojošiem semināriem, kas veicinās personīgo un profesionālo izaugsmi, ļaujot dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi.

Bezmaksas 
materiāli

Trīs dažādas darbu saraksta (To-do list) veidnes lejupielādēšanai, ko iespējams izprintēt un izmantot savu veicamo uzdevumu plānošanai (PDF). 

Atraisi savus iekšējos resursus un veido savu dzīvi tā, kā Tu vēlies!

Piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .