Koučings jeb izaugsmes treniņi

Iegūsti skaidrību par to, ko vēlies savā dzīvē. Ar profesionāla Erickson kouča atbalstu atrodi savu īsto aicinājumu, realizē savus sapņus un dari to, kas patiešām patīk, lai dzīvotu laimīgāku un piepildītāku dzīvi. Koučs ieņem neitrālu pozīciju un nesniedz padomus, bet gan ir klātesošs, dod laiku un telpu ieklausīties savā būtībā un, balstoties uz savām vērtībām, izvirzīt un sasniegt tālākos mērķus.

Kā tas strādā

Koučings ir uz izaugsmi vērsts radošs un iedvesmojošs process, kas veicina un attīsta cilvēka potenciālu. Tas atklāj Tavus iekšējos resursus un palīdz saskatīt dziļāk to, kas pašam paliek nepamanīts. Koučs, uzdodot jautājumus, palīdz Tev definēt skaidrus mērķus, plānot darbības un realizēt savu potenciālu.

Lai uzzinātu vairāk, lasi rakstu "Kas ir koučings?".

Pieteikties koučingam

Lāsma Poļikeviča, koučings

Ieguvumi

 Skaidrība par to, ko vēlies - definēti mērķi, prioritātes.

 Stratēģijas šķēršļu pārvarēšanai.

 Plāns mērķu sasniegšanai.

 Motivācija rīkoties.

 Balanss starp dažādām dzīves jomām un piepildījuma sajūta.

 Pārliecība par sevi un resursi atbalstam.

 Skats no malas uz dažādām iespējām un perspektīvām.

 Augstāka produktivitāte.

Process

Vērtību var gūt arī no vienas koučinga sesijas, tomēr, lai sasniegtu lielus mērķus un iegūtu stabilus vēlamos rezultātus, ir nepieciešamas vairākas sesijas. 

Vienas sesijas ilgums: 1 stunda

Sesijas cena: 40 EUR

 Koučings parasti notiek klātienē, taču tas iespējams arī online (Skype vai Whatsapp). 

⋆ Pirmajā tikšanās reizē parasti vienojamies par sadarbības veidu, principiem, sadarbības ilgumu un rezultātu - kādu lielo mērķi vēlies sasniegt.

⋆ Katras nākošās sesijas sākumā vienojamies par labāko sesijas rezultātu Tev. Tiek uzstādīts mērķis, meklētas iespējas, saplānoti nākošie soļi, lai virzītos uz vēlamo.

⋆ Koučs veic pierakstus, kurus sesijas beigās nodod klientam.

⋆ Sarunas ir pilnībā konfidenciālas.

 .